Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOILETTEBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanerat med intarsiadekor, beslag i gulmetall, inredning med spegel, höjd ca 74 cm, 84x43 cm

Nyckel saknas, bruksslitage samt mindre fanérbortfall

642004

2019-05-28