Bokhylla 1960-tal

Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, 1960-tal, fanérat i teak, med tre skåpsdelar, vitrinöverdel, höjd ca 172, 240x41 cm, nyckel finns

Vitrinöverdelen saknar bakstycke, fanérskador

642007

2019-05-09