Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1960-tal, fanérat i teak, med tre skåpsdelar, vitrinöverdel, höjd ca 172, 240x41 cm, nyckel finns
Vitrinöverdelen saknar bakstycke, fanérskador
642007
2019-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här