Klubbat för:
7 800 SEK
8 000 SEK
FORNASETTI, bordslampa, 1960/70-tal, mässing samt litograferad plexi, design Piero Fornasetti, märkt "FORNASETTI.MILANO", höjd med skärm 60, 50x22 cm
Bruksslitage, en fotknopp saknas
642014
2019-05-09