Ytterfoder Japan

Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FISKSKÅL / YTTERFODER, Japan, 1900-tal, globformad, med polykrom dekor av fåglar och blommor, höjd ca 25, diameter ca 28 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

642038

2019-05-09