Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FISKSKÅL / YTTERFODER, Japan, 1900-tal, globformad, med polykrom dekor av fåglar och blommor, höjd ca 25, diameter ca 28 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
642038
2019-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner