Martom Emond akvarell

Martom Emond akvarell
Martom Emond akvarell
Martom Emond akvarell
Martom Emond akvarell
Martom Emond akvarell
Martom Emond akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

MARTIN EMOND (1895-1965): Figurscen med man på knä, signerad Martin Emond, akvarell, ca 69x50 cm

Ej examinerad ur ramen

642047

2019-05-09