Lasse Brander skulptur

Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE BRANDER (1930-2008): skulptur, signerad och daterad - 72. Stål och järn. Höjd 13,5 cm.

Slitage/patina

642064

2019-05-09