Krucifix

Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUCIFIX, 1800-tal, skuren dekor, jesus i konstmassa, höjd ca 51 cm

Skador och lagningar

642072

2019-05-10