Karmfåtöljer jugend

Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend
Karmfåtöljer jugend

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets början, jugend, massiv mahogny, läderklädda, pärlspik, sitthöjd ca 47,5 cm

Reva. Slitage.

642080

2019-05-09