Ewert Karlsson litografi

Ewert Karlsson litografi
Ewert Karlsson litografi
Ewert Karlsson litografi
Ewert Karlsson litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): "Moder jord", signerad och daterad 90 samt numrerad 132/300, med dedikation till Lizzie Olsson Arle, ca 70x56 cm

642092

2019-05-09