Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSEMARY SVANBERG (född 1942), "Guldvingen", surrealistisk komposition, signerad Rosemary Svanberg -70, akvarell, ca 26,33 cm
642094
2019-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här