Rosemary Svanberg akvarell

Rosemary Svanberg akvarell
Rosemary Svanberg akvarell
Rosemary Svanberg akvarell
Rosemary Svanberg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSEMARY SVANBERG (född 1942), "Guldvingen", surrealistisk komposition, signerad Rosemary Svanberg -70, akvarell, ca 26,33 cm

642094

2019-05-09