Arne Norell ´´Rotang´´ soffa och fåtölj

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ARNE NORELL, "Rotang", tresits soffa och fåtölj, stomme i bok, gavlar och rygg i rotting, lösa brunt läderklädda plymåer, etikettmärkta, soffans sitthöjd ca 46, totalhöjd ca 81, 210x75 cm, fåtöljssitthöjd ca 46, totalhöjd ca 73, 73x73 cm

Bruksslitage, märken, repor, några mindre fläckar

642110

2019-05-09