Maraboupokalen Borgila

Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila
Maraboupokalen Borgila

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, sterlingsilver, Borgila Stockholm 1963, "Maraboupokalen", invändigt förgylld, höjd 16 cm, vikt ca 403 g

SMärre slitage

642112

2019-05-09