Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, empire, 1800-talets början, förgyllda, höjd exkl lampsockel 44 cm

Borrade, omgjord från ljusstakar, slitage

642115

2019-05-10