Günther Uecker färglitografi

 Günther Uecker färglitografi
 Günther Uecker färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÜNTHER UECKER (född 1930): "Spire of. St. Michaelis", signerad och numrerad 119/300, färglitografi, ca 40x59 cm

642120

2019-05-10