Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÜNTHER UECKER (född 1930): "Spire of. St. Michaelis", signerad och numrerad 119/300, färglitografi, ca 40x59 cm
642120
2019-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här