Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

FÄLLBORD, furu, 1800-talets första hälft, äldre förstäkningar vid underede , höjd ca 70, diameter 90 cm

Åldersrelaterat slitage, patina

642140

2019-05-09