Bänk och sidobord

Bänk och sidobord
Bänk och sidobord
Bänk och sidobord
Bänk och sidobord
Bänk och sidobord
Bänk och sidobord
Bänk och sidobord
Bänk och sidobord
Bänk och sidobord
Bänk och sidobord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, LÅGT SIDOBORD, 1900-talets slut, sydostasien, stomme i betsat lövträ, patinerad dekor, höjd ca 29 resp. 35 cm, bordets yttermått ca 25x109 cm

Bruksslitage

642151

2019-05-09