Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUNSCHMUGGAR, 9 st., SERVETTRINGAR, 2 st., SALTKAR med sked, silver, 1900-tal, höjd ca 3-7 cm, silvervikt ca 340 g
Slitage, gravyr, bucklor
642152
2019-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här