Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUNSCHMUGGAR, 9 st., SERVETTRINGAR, 2 st., SALTKAR med sked, silver, 1900-tal, höjd ca 3-7 cm, silvervikt ca 340 g

Slitage, gravyr, bucklor

642152

2019-05-10