Ragnar von Holten collage

Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Komposition, signerad samt daterad 77, ca 19x17 cm

642166

2019-05-09