Siri Derkert blyerts

Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts
Siri Derkert blyerts

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): "Två liggande ungar", signerad S Derkert, blyerts, ca 58x89 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Pappersskador, glasskada

642179

2019-05-10