Nell Walden akvarell

Nell Walden akvarell
Nell Walden akvarell
Nell Walden akvarell
Nell Walden akvarell
Nell Walden akvarell
Nell Walden akvarell
Nell Walden akvarell
Nell Walden akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NELL WALDEN (1887-1975): Komposition, signerad Nell Walden, akvarell/bladnteknik, ca 21x14,5 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

642184

2019-05-10