Gino Scarpa etsning blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GINO SCARPA, (Italien, född 1924): Komposition, signerad samt daterad 68, färgserigrafi med collage av metallfolie, ca 74x52,5

Skrapmärken, slitage

642185

2019-05-10