Lisa Netz akvarell

Lisa Netz akvarell
Lisa Netz akvarell
Lisa Netz akvarell
Lisa Netz akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA NETZ (Född 1936): "Himmelstege", akvarell på papper, signerad Lisa Netz, bildmått ca. 46x33 cm

642217

2019-05-10