Birgit Ståhl Nyberg "Klassfoto"

Birgit Ståhl Nyberg
Birgit Ståhl Nyberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGIT STÅHL NYBERG (1928-1982): "Klassfoto", signerad och daterad Birgit Ståhl Nyberg 1978, numrerad 208/210, färglitografi, 67x49 cm

Ej examinerad ur ram

642228

2019-05-10