Vas och dosa Steven Jones
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEVEN JONES (född 1952), vaser, dosa med lock, signerade S Jones, glaserat stengods, vasernas höjd 10-17, dosans diameter 7 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas
dosa med lock med fotringsnagg
642230
2019-05-31