Vas och dosa Steven Jones

Vas och dosa Steven Jones
Vas och dosa Steven Jones
Vas och dosa Steven Jones
Vas och dosa Steven Jones
Vas och dosa Steven Jones
Vas och dosa Steven Jones

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEVEN JONES (född 1952), vaser, dosa med lock, signerade S Jones, glaserat stengods, vasernas höjd 10-17, dosans diameter 7 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas

dosa med lock med fotringsnagg

642230

2019-05-31