Tobi Andersson-Fägerskiöld oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOBI ANDERSSON-FÄGERSKIÖLD (1952-1986): Kvinnohuvud, signerad Tobi, olja på duk, ca 75x49

642238

2019-05-09