Per Lindekrantz oljemålning

Per Lindekrantz oljemålning
Per Lindekrantz oljemålning
Per Lindekrantz oljemålning
Per Lindekrantz oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER LINDEKRANTZ (1913-1994): Kvinna med hårknut, monogramsignerad och daterad PL -39, olja på duk, ca 40x58 cm

642240

2019-05-09