Lars Fohlin oljemålning

Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS FOHLIN (1934-1997): Interiör med stol, signerad Lars Fohlin, olja på pannå, ca 62x50 cm

642241

2019-05-09