Margareta Linton oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MARGARETA LINTON (född 1931): Jazzband, signerad M Linton, olja på duk, ca 60x73 cm
Kuntoraportti
642244
Päivämäärä:
2019-05-09