Margareta Linton oljemålning

Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MARGARETA LINTON (född 1931): Jazzband, signerad M Linton, olja på duk, ca 60x73 cm

Kuntoraportti

642244

Päivämäärä:

2019-05-09