Bordsduk och servietter 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSDUK, SERVETTER, 12 st.,1800-talets senare del, linnedamast, dekor av strödda blomsterkvistar, bård med palmettbård, dukens storlek ca 295x230, servetterna 60x60 cm

Gulnat

642253

2019-05-13