Hubert Lindström fartygsporträtt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUBERT LINDSTRÖM (1900-1975): "Lightning", fartygsporträtt, signerad H Lindström, olja på duk, ca 49x70 cm

642264

2019-05-10