Pablo Picasso
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), Les Amies ou Deux Femmes III, 1965, signerad i blyerts, numrerad 15/50, publicerad av Galerie L. Leiris, Paris, torrnål, bildyta 23x33 cm,
LITTERATUR: Bloch 1202, Baer 1168
Gulnader
642277
2019-05-11