Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), Les Amies ou Deux Femmes III, 1965, signerad i blyerts, numrerad 15/50, publicerad av Galerie L. Leiris, Paris, torrnål, bildyta 23x33 cm,

LITTERATUR: Bloch 1202, Baer 1168

Gulnader

642277

2019-05-11