Kasthall

Kasthall
Kasthall
Kasthall
Kasthall
Kasthall
Kasthall
Kasthall
Kasthall
Kasthall
Kasthall

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

EERO AARNIO, "Disco", bord samt stolar 4 st, Asko, 1968, höjd på bord ca 71, 120x80 cm, sitthöjd på stolar ca 46 cm

Bruksslitage, märken och mindre repor

642289

2019-05-10