Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets, mitt skurna detaljer, gråmålat samt med bronserade detaljer, nyckel finns, höjd ca 77 samt 148 x 55 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

642290

2019-05-10