Bokskåp 1900-talets andra hälft
2019-05-10
642298
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, 8 sektioner, 1900-talets andra hälft, betsat, dragknoppar i mässing, bestående av sockel med låda, 4 vitrindelar, 1 skåpsdel, 1 låddel, krön, höjd ca 222, 86x39 cm
Brukslitage, en vitrindel med skadat glas