Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Vinbär i zinkbalja, signerad och daterad -78 samt numrerad PT (provtryck), färglitografi ca 40x52 cm

642302

2019-05-10