Snedklaffsekretär sengustaviansk stil
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets början, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag och fothylsor i mässing, höjd ca 101, 79x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador och torrsprickor
642312
2019-05-13