Snedklaffsekretär sengustaviansk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets början, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag och fothylsor i mässing, höjd ca 101, 79x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador och torrsprickor

642312

2019-05-13