William Lionel Wyllie oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WILLIAM LIONEL WYLLIE (1851-1931): "Fisher boats returning", signerade, olja på pannå, ca 23x33 cm

642313

2019-05-12