Christer Larsson bänk furu

Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTER LARSSON för Sven Larsson Möbelshop, soffbord / bänk, furu, 1900-talets andra hälft, höjd ca 35, 180x49 cm

Slitage och ytskador

642331

2019-05-11