Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
CHRISTER LARSSON för Sven Larsson Möbelshop, soffbord, furu, 1900-talets andra hälft, höjd ca 42, 160x100 cm
Skador, slitage, fläckar
642332
2019-05-11