Christer Larsson

Christer Larsson
Christer Larsson
Christer Larsson
Christer Larsson
Christer Larsson
Christer Larsson

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

CHRISTER LARSSON för Sven Larsson Möbelshop, soffbord, furu, 1900-talets andra hälft, höjd ca 42, 160x100 cm

Skador, slitage, fläckar

642332

2019-05-11