Skålar och flaskvas Sven Lundqvist

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LUNDQVIST (1918-2010), 3 skålar samt en flaskvas, signerade Lundqvist, höjd 7-10,5 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas

Den stora med kantnagg

642338

2019-05-31