Oljemålning efter Murillo

Oljemålning efter Murillo
Oljemålning efter Murillo
Oljemålning efter Murillo
Oljemålning efter Murillo
Oljemålning efter Murillo
Oljemålning efter Murillo
Oljemålning efter Murillo
Oljemålning efter Murillo

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, kopia efter, 1800-tal, "The Little Fruit-Seller"/"Den Lille Fruktförsäljaren", orginalet utfört 1670-1675, olja på duk, á tergo märkt för. Murillo, ca 124x95 cm

Zustandsbeschreibung

642339

2019-05-11