Mogens Andersen

Mogens Andersen
Mogens Andersen
Mogens Andersen
Mogens Andersen
Mogens Andersen
Mogens Andersen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MOGENS SIGURD ANDERSEN (1909-2002): Komposition, monogramsignerad MA, daterad á tergo -60olja på duk, ca 19x27 cm

642345

2019-05-11