Ulla Forsell glas
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULLA FORSELL, 7 st vinglas, monogramsignerade och daterade -83 (4 st), -84, -90, -95, cuppa i polykrom glasmassa samt med ränder, höjd ca 23,5-24,5 cm
Ingår i temmauktion Modern keramik och Konstglas
varierande höjd
642347
2019-05-31