Ulla Forsell glas

Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ULLA FORSELL, 7 st vinglas, monogramsignerade och daterade -83 (4 st), -84, -90, -95, cuppa i polykrom glasmassa samt med ränder, höjd ca 23,5-24,5 cm

Ingår i temmauktion Modern keramik och Konstglas

varierande höjd

642347

2019-05-31