Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter, Blomma, signerad i trycket, numrerad 36/400, La Lierre, färgoffset, bildmått ca 34x22 cm
642351
2019-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här