Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter, Blomma, signerad i trycket, numrerad 36/400, La Lierre, färgoffset, bildmått ca 34x22 cm
Zustandsbeschreibung
642351
2019-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner