Georges Braque grafisk blad efter förlaga

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter, Blomma, signerad i trycket, numrerad 36/400, La Lierre, färgoffset, bildmått ca 34x22 cm

Zustandsbeschreibung

642351

2019-05-11