Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULLA FORSELL, 13 st glas, monogramsignerade och daterade -04 samt -05, glasmassa samt med ränder, höjd ca 12-12,5 cm
Ingår i temmauktion Modern keramik och Konstglas
642352
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här