Ulla Forsell glas

Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas
Ulla Forsell glas

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLA FORSELL, 13 st glas, monogramsignerade och daterade -04 samt -05, glasmassa samt med ränder, höjd ca 12-12,5 cm

Ingår i temmauktion Modern keramik och Konstglas

642352

2019-05-31